Sport

Trepça ’89 e deklason Gjilanin

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
2:09 / 5 Dhjetor 2020

Trepça ’89 e ka mposhtur 3-0 Gjilanin.

Arbnor Muja në minutën e 20’, Sie Bissmark në minutën e 77’ dhe Rilind Nimani 83’ shënuan për fitoren e vendasve.