Roze

U dënua me 6 vjet burg, Fjolla nuk shqetësohet publikon fotografi të ‘nxehta’

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:24 / 27 March 2021

Set fotosh të ri nga Maldivet .

Këngëtarja Fjolla Morina vazhdon të sjell foto tepër provokative në rrjetet sociale

Fjolla, e cila të enjten u shpall fajtore dhe u dënua me 6 vjet burg nga Gjykata e Kukësit, për shkak të posedimit të armëve pa leje, po vazhdon që të kalojë muajin e saj të mjaltit në Maldive.

Këngëtarja, gjatë kësaj jave i dha fund beqarisë derisa u martua me afaristin Fisnik Syla.

E pas martesës Fjolla është parë duke bërë shoping dhe duke bërë foto në rërën e bardh të Maldiveve.

Kujtojmë se këngëtarja ka dy vajza para se të lidhet me Sylën me të cilin bënë një martesë përrallore në fillim të kësaj jave.