Roze

U fshi videoja ku Arta Elezaj doli në shtrat me të dashurin, këtu mund ta shihni përsëri

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:22 / 1 February 2021

Pas shpërndarjes së videos intime të ish-aktores në serialin “O sa mirë”, Arta Elezaj, nuk munguan as komentet e shumta në lidhje me të, shkruan Syri.net Kosova.


Të shtrirë në shtrat dhe duke ndarë puthje pasionante me njëri-tjetrin, kjo video u bë virale.

Megjithatë disa orë pas publikimit të kësaj video, ajo u fshi.

Por videon e fshirë mund ta ndiqni në këtë link:

https://youtu.be/S2C_sP49jKE