Roze

Urime ditëlindjen Ziza

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
4:05 / 19 Janar 2021

Ziza Pajaziti, ylli kosovar i Instagramit, sot ka një ditë të veçantë.

Ajo feston ditëlindjen dhe festën e saj e ka bërë akoma më të ‘zjarrtë’ me një imazh që e ka hedhur, shkruan Syri Kosova.

E hipur mbi kuzhinë dhe e veshur me një fustan të kuq, në pah bukuroshja ka vënë gjoksin që mezi ia mbante fustani në fjalë.

Po ashtu, Ziza shihet se ditëlindjen e kremtoi me një ëmbëlsirë dhe gotë shampanjë.

Duke qenë se pranoi shumë urime, për bukuroshen edhe ne urojmë më të mirat.

Urime ditëlindjen Ziza