Monday, January 17, 2022

Vajza e Albërijes provokon me këmishë të zbërthyer

Anxhelina Hadërgjonaj ka shpeshtuar postet në rrjetet sociale.h

Në llogarinë e saj në Instagram, së fundmi bukuroshja na ka mahnitur me pamjen e saj.

Ajo shihet e veshur me një këmishë të bardhë dhe të hapur, duke treguar se sa joshëse di të jetë në rastet e tilla.

Pos rrjeteve sociale, Anxhelina aktive u bë edhe në muzikë dhe lansoi një projekt, kurse tjertë, i ka në radhë.