Monday, January 17, 2022

Vajza e Gjyste Vulaj vjen pothuajse e zhveshur

Rosana Vulaj, është vajza e këngëtares Gjyste Vulaj.

Ajo njihet për format e saj trupore superseksi e që gjithmonë befason me paraqitjen e saj, shkruan infokosova.

Së fundmi në instagram Rosana, ka publikuar disa imazhe ku shihet e veshur me veshje që i përkasin festave të vitit të ri.

Ajo duket mjaftë bukur dhe shumë joshëse.