Roze

Vajza e Jakup Krasniqit vjen me shkrimin emocionues për babain e saj

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
4:16 / 1 Dhjetor 2020

Gresa Krasniqi, vajza e Jakup Krasnqit ka kujtuar sërish babain e saj në një ditë tepër të veçantë për familjen, raporton Gazeta Blic.Në 29 vjetorin e martesës së prindërve të tyre, ajo shkruan: “Babi,Sot, po festojmë 29 vjetorin e martesës tënde dhe mamit.

Madje, i’a kemi dhuruar edhe buqetën me lule që ti gjithmonë i’a dhuron”Gresa thotë se në këtë ditë feste për familjen e tyre, në vend të babait ata i’a kanë dhuruar buqetën me lule nënës së tyre.

Postimi i plotë:
Babi,Sot, po festojmë 29 vjetorin e martesës tënde dhe mamit. Madje, i’a kemi dhuruar edhe buqetën me lule që ti gjithmonë i’a dhuron.
Sot po festojmë, e pranë nesh, ndonëse me trup jo, je dhe ti në zemrat dhe mendjet tona.
Po festojmë per ty, për dashurinë tuaj!
Të presim me padurim