Monday, January 17, 2022

Vdes biznesmeni i njohur nga Skenderaj

Ka vdekur biznesmeni i njohur nga fshati Klinë e Poshtme e Komunës së Skenderajt, Bajram Rama, shkruan rajoni.org.

Lajmin e ka dhënë përmes një postimi në Facebook, Hajdar Hajdari familjar dhe koleg i Bajramit.

Bajrami përveç që ishtë biznesmen i njohur ai njihet si përkrahës i sportit përkatësisht i Klubit të Futbollit Drenica.