Lajme

Vdes nga koronavirusi burri i ish-deputetes

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
8:46 / 27 February 2021

Mbrëmjen e sotme, bashkëshorti i ish-deputetes socialiste Valentina Leskaj ka ndërruar jetë nga koronavirusi.

Lajmin e trishtë e ka njoftuar vetë Leskaj në një postim në Facebook, ku thotë se nuk ja doli të fitonte betejën me sëmundjen.

“Të dashur miq sot është një ditë shumë e vështirë për mua, dy djemtë e mi Arianin, Besnikun dhe familjet e tyre. Humbëm njeriun tonë të dashur, bashkëshortin e babain model, gjyshin e dashur që nuk ja doli dot me sëmundjen e Covidit. Për shkak të situatës ceremonia do jetë private. Ju falenderojmë për mirkuptimin“shkruan Leskaj.