Saturday, January 22, 2022

Vdes punëtori teknik i shkollës në Likovc të Skenderajt

Dje, ka ndërruar jetë Shefqet Ismaili nga fshati Plluzhinë i Komunës së Skenderajt, shkruan rajoni.org.

Ismaili për disa vite rresht ka punuar në shkollën e Likovcit.

Shumë familjarë e miq të Shefqetit kanë shkruar në Facebook për të, duke e përshkruar si person të mirë e atdhetarë.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot 15 janar në ora 13:00 në varrezat e fshatit Plluzhinë.

Postimi i plotë:

Njoftim Mortor
Të Allahut jemi dhe pa dyshim se të Ai do kthehemi.
Me pikëllim të thellë, njoftojmë shokët, miqtë dhe dashamirët, se sot u nda nga jeta Baba, i jonë i dashur Shefqet Ismaili .
Varrimi do të bëhet nesër me dt.15 Janar .2022 në varrezat e fshatit Plluzhinë, në ora 13:00 të xhamia e fshatit.