Lajme

Veteranët e UÇK-së në Skenderaj, dalin në përkrahje të Bekim Jasharit

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
5:43 / 20 Dhjetor 2020

Veteranët e Organizatës së Luftës së UÇK-së dega në Skenderaj nëpërmjet një reagimi në facebook kanë dalë në mbrojtje të Bekim Jasharit dhe kundër disa mediave caktuar të cilët po kanë qëllim tendencioze ndaj familjes Jashari dhe figures se Bekim Jasharit.

Komunikata e plotë:

No photo description available.

Të tjera