Monday, January 17, 2022

Violeta Kajtazi me gote në dorë i ka dy fjalë për vitin 2021

Këngëtarja e mirenjohur Violeta Kajtazi ka nisur vitin mjaft mirë.

Ndonëse me disa pushime larg zhurmës, Kajtazi ka postuar një fotografi ku duket mjaft bukurë, madje si asnjëherë me parë, shkruan Kosovarja.

Bashkangjitur fotogragisë se publikuar në rrjetet e saj sociale, ajo ka shkruar “2021 me buzeqeshje dhe veç me gezuar!”

Urojmë qe vitit i kengëtares t2 jetë po kaq i bukur sa kjo fotografi dhe ky urim i saj.

Violeta, gëzuar!