Friday, January 21, 2022

Vjen vera për Vesa Lumën, sjell imazh në bikine

Vesa Luma bëhet nostalgjike për verën, rikthehet me një fotografi atraktive në rrjete sociale.

Këngëtarja shqiptare, Vesa Luma, vazhdon të jetë personazh mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme, ndërsa shpesh bëhet nostalgjiket për kohërat e kaluara.

Biondja këtë herë ka ndarë një imazh me ndjekësit të realizuar gjatë verës, në të cilin shfaqet mjaft atraktive e veshur me bikini të zeza.

“Ma sillni sërish, vera”, ka shkruar ajo.

Komplimentet ndërkaq nuk munguan nga miqtë dhe ndjekësit që mban Vesa në Instagram.

Luma momentalisht është duke shijuar një kohë të mirë në Zelandë të Re me bashkëshortin dhe djalin e saj, Lianin.

E njëjta këtë vit ka qenë më pasive në muzikës për shkak të situatës së krijuar me COVID-19.