25.8 C
New York

Vjollca doli për kafe, zbulohet se kush po e shoqëronte

Published:

- Advertisement -

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, shkruan ORAinfo.

- Advertisement -

Vjollca është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo ka treguar se sot ka pirë kafe me Gilin dhe me Motrat Mustafa.

Artikuj të ngjashëm

Artikujt e fundit