Friday, January 21, 2022

Xhensila Myrtezaj tregon linjat e formësuara në veshje të shkurtër

Këngëtarja ka kaluar një ditë vikendi me familjen

Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale.

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale.https://gjc.gjirafa.com/Home/Index?type=3&gjid=77147673&minCPM=0.5&v=2.1&guid=f49db475e1e744f0b165be40bba041cce95b89e51feb46a79f9de32d79847175

Këngëtarja ka kaluar një ditë vikendi me familjen e saj prej ku edhe ka ndarë imazhe të ndryshme.

Ajo u shfaq në rroba të cilat i theksonin tiparet trupore për të cilat punon në palestër mjaft shumë.

Fotografia grumbulloi mijëra pëlqime dhe komente nga fansat e këngëtares, duke komplimentuar atë.