Sport

Zbulohet së çarë biseduan Klopp dhe Mourinho pas ndeshjes?

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:00 / 17 Dhjetor 2020

iverpooli ka triumfoi 2-1 ndaj Tottenhamit, teksa pas ndeshjesMourinho u shpreh shumë i pakënaqur me rezultatin ku tha se skuadra e tij luajti për fitore.

Madje trajneri i Tottenham kishte një diskutim të shkurtër me JurgenKlopp ku mediat kanë zbuluar se çfarë u tha në bisedën mes tyre.

“Unë i thashë Jurgen se ekipi më i mirë humbi, dhe ai nuk ishte dakord”, deklaroi Mourinho.