Lajme

Zhduket e mitura në Hajvali, s’u kthye në shtëpi nga shkolla

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
11:56 / 6 March 2021

Një prind nga Hajvalia e Prishtinës ka njoftuar Policinë e Kosovës se vajza e tij nuk është kthyer në shtëpi pasi kishte dalë nga shkolla.

Ngjarja ka ndodhur të premten dhe ende nuk dihet vendndodhja e të miturës, njofton Klan Kosova.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.