Sport

Zidane pohon thashethemet, Ronaldo në Real gjithçka e mundur

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
3:19 / 15 March 2021

Zinedin Zidane pohon zërat e thashethemeve se rikthimi i Ronaldos mund të jetë i vërtetë.

Ai u intervistua nga SkySport përpara ndeshjes së kthimit ndaj Atalantes në Ligen e Kampionëve. “Po, mund të jetë,” u përgjigj Zidane. “Ne e njohim Cristianon, e njohim se çfarë personi që është dhe gjithçka që ai ka bërë këtu.

“Por tani ai është një lojtar i Juventusit dhe ne duhet ta respektojmë këtë.

“Tani, le të shohim se cila do të jetë e ardhmja. Kam pasur fatin ta trajneroj dhe ai është shumë mbresëlënës. Tani për tani, ai po ndihmon Juventusin”, tha ai.