Saturday, January 22, 2022

Zyrtarisht të ribashkuar: Mozzik e Loredana ndajnë pamjet e para pranë njëri-tjetrit

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes e pastaj edhe ndarjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Por, duket se ҫifti u kanë dhënë fund mosmarrëveshjeve duke i dhënë kështu edhe një shans njëri-tjetrit.

Në pjesën e parë të dokumentarit të Loredanës, ҫifti shihen shumë të lumtur