Don't Miss

Vazhdon ora policore dhe masat e tjera, Hoti njofton se nuk ka ndryshime

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në një konferencë për medie ku ka folur për menaxhimin e pandemisë, ka thënë se kanë analizuar situatën së...

Lifestyle News

Vazhdon ora policore dhe masat e tjera, Hoti njofton se nuk ka ndryshime

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në një konferencë për medie ku ka folur për menaxhimin e pandemisë, ka thënë se kanë analizuar situatën së...

Vajza e Jakup Krasniqit vjen me shkrimin emocionues për babain e saj

Gresa Krasniqi, vajza e Jakup Krasnqit ka kujtuar sërish babain e saj në një ditë tepër të veçantë për familjen, raporton Gazeta Blic.Në 29...

23 vjeçarja sensuale me të brendshme: Fotot mi bën mami

Ylli i Instagramit, Sophia Peschisolido ka zbuluar se të gjitha fotografitë apo postimet e tjera, miratohen fillimisht nga nëna e saj Karren Brady. 23 vjeçarja,...

Pse nuk e ftoi Messin për ndeshjen e dytë radhazi në LLK

Koeman shpjegon pse nuk e ftoi Messin për ndeshjen e dytë radhazi në Ligën e Kampionëve. Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka shpjeguar se ndeshjet...

Kaq të re e të bukur e paska Lulja nënën

Luljeta Përgjeqaj është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur Medes. Ajo falë reputacionit skenik të bashkëshortit ka fituar goxha famë e vëmendje kudo në mediat rozë,...

Milot Rashica i pafat, lëndohet në stërvitje

Milot Rashica e ka pësuar një lëndim gjatë një seance stërvitore me shkuarën e vet Werder Bremen të martën. Klubi i Bundesligës njoftoi se përfaqësuesi...

HOUSE DESIGN

Vazhdon ora policore dhe masat e tjera, Hoti njofton se nuk ka ndryshime

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në një konferencë për medie ku ka folur për menaxhimin e pandemisë, ka thënë se kanë analizuar situatën së...

Vajza e Jakup Krasniqit vjen me shkrimin emocionues për babain e saj

Gresa Krasniqi, vajza e Jakup Krasnqit ka kujtuar sërish babain e saj në një ditë tepër të veçantë për familjen, raporton Gazeta Blic.Në 29...

23 vjeçarja sensuale me të brendshme: Fotot mi bën mami

Ylli i Instagramit, Sophia Peschisolido ka zbuluar se të gjitha fotografitë apo postimet e tjera, miratohen fillimisht nga nëna e saj Karren Brady. 23 vjeçarja,...

Tech and Gadgets

Vazhdon ora policore dhe masat e tjera, Hoti njofton se nuk ka ndryshime

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në një konferencë për medie ku ka folur për menaxhimin e pandemisë, ka thënë se kanë analizuar situatën së...

Stay Connected

16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe

Make it modern

Vazhdon ora policore dhe masat e tjera, Hoti njofton se nuk ka ndryshime

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në një konferencë për medie ku ka folur për menaxhimin e pandemisë, ka thënë se kanë analizuar situatën së...

Vajza e Jakup Krasniqit vjen me shkrimin emocionues për babain e saj

Gresa Krasniqi, vajza e Jakup Krasnqit ka kujtuar sërish babain e saj në një ditë tepër të veçantë për familjen, raporton Gazeta Blic.Në 29...

23 vjeçarja sensuale me të brendshme: Fotot mi bën mami

Ylli i Instagramit, Sophia Peschisolido ka zbuluar se të gjitha fotografitë apo postimet e tjera, miratohen fillimisht nga nëna e saj Karren Brady. 23 vjeçarja,...

Pse nuk e ftoi Messin për ndeshjen e dytë radhazi në LLK

Koeman shpjegon pse nuk e ftoi Messin për ndeshjen e dytë radhazi në Ligën e Kampionëve. Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka shpjeguar se ndeshjet...

Latest Reviews

Vazhdon ora policore dhe masat e tjera, Hoti njofton se nuk ka ndryshime

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në një konferencë për medie ku ka folur për menaxhimin e pandemisë, ka thënë se kanë analizuar situatën së...

Vajza e Jakup Krasniqit vjen me shkrimin emocionues për babain e saj

Gresa Krasniqi, vajza e Jakup Krasnqit ka kujtuar sërish babain e saj në një ditë tepër të veçantë për familjen, raporton Gazeta Blic.Në 29...

23 vjeçarja sensuale me të brendshme: Fotot mi bën mami

Ylli i Instagramit, Sophia Peschisolido ka zbuluar se të gjitha fotografitë apo postimet e tjera, miratohen fillimisht nga nëna e saj Karren Brady. 23 vjeçarja,...

Performance Training

Vazhdon ora policore dhe masat e tjera, Hoti njofton se nuk ka ndryshime

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në një konferencë për medie ku ka folur për menaxhimin e pandemisë, ka thënë se kanë analizuar situatën së...

Vajza e Jakup Krasniqit vjen me shkrimin emocionues për babain e saj

Gresa Krasniqi, vajza e Jakup Krasnqit ka kujtuar sërish babain e saj në një ditë tepër të veçantë për familjen, raporton Gazeta Blic.Në 29...

23 vjeçarja sensuale me të brendshme: Fotot mi bën mami

Ylli i Instagramit, Sophia Peschisolido ka zbuluar se të gjitha fotografitë apo postimet e tjera, miratohen fillimisht nga nëna e saj Karren Brady. 23 vjeçarja,...

Pse nuk e ftoi Messin për ndeshjen e dytë radhazi në LLK

Koeman shpjegon pse nuk e ftoi Messin për ndeshjen e dytë radhazi në Ligën e Kampionëve. Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka shpjeguar se ndeshjet...

Kaq të re e të bukur e paska Lulja nënën

Luljeta Përgjeqaj është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur Medes. Ajo falë reputacionit skenik të bashkëshortit ka fituar goxha famë e vëmendje kudo në mediat rozë,...

Holiday Recipes

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në një konferencë për medie ku ka folur për menaxhimin e pandemisë, ka thënë se kanë analizuar situatën së...

WRC Racing

Vazhdon ora policore dhe masat e tjera, Hoti njofton se nuk ka ndryshime

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në një konferencë për medie ku ka folur për menaxhimin e pandemisë, ka thënë se kanë analizuar situatën së...

Vajza e Jakup Krasniqit vjen me shkrimin emocionues për babain e saj

Gresa Krasniqi, vajza e Jakup Krasnqit ka kujtuar sërish babain e saj në një ditë tepër të veçantë për familjen, raporton Gazeta Blic.Në 29...

23 vjeçarja sensuale me të brendshme: Fotot mi bën mami

Ylli i Instagramit, Sophia Peschisolido ka zbuluar se të gjitha fotografitë apo postimet e tjera, miratohen fillimisht nga nëna e saj Karren Brady. 23 vjeçarja,...

Pse nuk e ftoi Messin për ndeshjen e dytë radhazi në LLK

Koeman shpjegon pse nuk e ftoi Messin për ndeshjen e dytë radhazi në Ligën e Kampionëve. Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka shpjeguar se ndeshjet...

Health & Fitness

Vazhdon ora policore dhe masat e tjera, Hoti njofton se nuk ka ndryshime

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në një konferencë për medie ku ka folur për menaxhimin e pandemisë, ka thënë se kanë analizuar situatën së...

Vajza e Jakup Krasniqit vjen me shkrimin emocionues për babain e saj

Gresa Krasniqi, vajza e Jakup Krasnqit ka kujtuar sërish babain e saj në një ditë tepër të veçantë për familjen, raporton Gazeta Blic.Në 29...

23 vjeçarja sensuale me të brendshme: Fotot mi bën mami

Ylli i Instagramit, Sophia Peschisolido ka zbuluar se të gjitha fotografitë apo postimet e tjera, miratohen fillimisht nga nëna e saj Karren Brady. 23 vjeçarja,...

Pse nuk e ftoi Messin për ndeshjen e dytë radhazi në LLK

Koeman shpjegon pse nuk e ftoi Messin për ndeshjen e dytë radhazi në Ligën e Kampionëve. Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka shpjeguar se ndeshjet...

Architecture

Vazhdon ora policore dhe masat e tjera, Hoti njofton se nuk ka ndryshime

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në një konferencë për medie ku ka folur për menaxhimin e pandemisë, ka thënë se kanë analizuar situatën së...

Vajza e Jakup Krasniqit vjen me shkrimin emocionues për babain e saj

Gresa Krasniqi, vajza e Jakup Krasnqit ka kujtuar sërish babain e saj në një ditë tepër të veçantë për familjen, raporton Gazeta Blic.Në 29...

23 vjeçarja sensuale me të brendshme: Fotot mi bën mami

Ylli i Instagramit, Sophia Peschisolido ka zbuluar se të gjitha fotografitë apo postimet e tjera, miratohen fillimisht nga nëna e saj Karren Brady. 23 vjeçarja,...

LATEST ARTICLES

Vazhdon ora policore dhe masat e tjera, Hoti njofton se nuk ka ndryshime

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në një konferencë për medie ku ka folur për menaxhimin e pandemisë, ka thënë se kanë analizuar situatën së...

Vajza e Jakup Krasniqit vjen me shkrimin emocionues për babain e saj

Gresa Krasniqi, vajza e Jakup Krasnqit ka kujtuar sërish babain e saj në një ditë tepër të veçantë për familjen, raporton Gazeta Blic.Në 29...

23 vjeçarja sensuale me të brendshme: Fotot mi bën mami

Ylli i Instagramit, Sophia Peschisolido ka zbuluar se të gjitha fotografitë apo postimet e tjera, miratohen fillimisht nga nëna e saj Karren Brady. 23 vjeçarja,...

Pse nuk e ftoi Messin për ndeshjen e dytë radhazi në LLK

Koeman shpjegon pse nuk e ftoi Messin për ndeshjen e dytë radhazi në Ligën e Kampionëve. Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka shpjeguar se ndeshjet...

Kaq të re e të bukur e paska Lulja nënën

Luljeta Përgjeqaj është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur Medes. Ajo falë reputacionit skenik të bashkëshortit ka fituar goxha famë e vëmendje kudo në mediat rozë,...

Milot Rashica i pafat, lëndohet në stërvitje

Milot Rashica e ka pësuar një lëndim gjatë një seance stërvitore me shkuarën e vet Werder Bremen të martën. Klubi i Bundesligës njoftoi se përfaqësuesi...

Shkodran Mustafi në planet gjigantit Spanjoll

Një shqiptar në radarët e Barcelonës, është ky lajmi i bujshëm që publikon gazeta katalanase “El Mundo Deportivo”. Barcelona ka shumë probleme në mbrojtje gjatë...

Ish-kryetari i kësaj komune të Kosovës dënohet me 6 muaj burgim

Ish-kryetari i kësaj komune të Kosovës është dënuar me 6 muaj burgim. Ish-kryetari i Komunës së Kllokotit, tashmë nënkryetar i kësaj komune, Sasha Mirkoviq dhe...

SHBA-ja apo BE-ja? Borrell tregon se kush duhet ta zgjidhë problemin Kosovë-Serbi

Borrell ka thënë se jemi të lumtur që SHBA-ja donte të ndihmonte, por BE-ja duhet ta zgjidhë problemin Kosovë-Serbi. Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian...

Kosovari që mori vaksinën antiCOVID tregon çfarë dhimbjesh pati

Kosovari Imer Shehu që jeton në Angli ka vendosur që ta marrë vaksinën anti-Covid. Britania e Madhe nisi testimin e vaksinës kundër koronavirusit dhe ndër...

Most Popular

Vazhdon ora policore dhe masat e tjera, Hoti njofton se nuk ka ndryshime

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në një konferencë për medie ku ka folur për menaxhimin e pandemisë, ka thënë se kanë analizuar situatën së...

Vajza e Jakup Krasniqit vjen me shkrimin emocionues për babain e saj

Gresa Krasniqi, vajza e Jakup Krasnqit ka kujtuar sërish babain e saj në një ditë tepër të veçantë për familjen, raporton Gazeta Blic.Në 29...

23 vjeçarja sensuale me të brendshme: Fotot mi bën mami

Ylli i Instagramit, Sophia Peschisolido ka zbuluar se të gjitha fotografitë apo postimet e tjera, miratohen fillimisht nga nëna e saj Karren Brady. 23 vjeçarja,...

Pse nuk e ftoi Messin për ndeshjen e dytë radhazi në LLK

Koeman shpjegon pse nuk e ftoi Messin për ndeshjen e dytë radhazi në Ligën e Kampionëve. Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, ka shpjeguar se ndeshjet...

Recent Comments