Sport

Konfirmohen dy raste me koronavirus te Barcelona

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:00 / 5 Janar 2021

Barcelona ka konfirmuar se dy pjesëtarë të stafit kanë rezultuar pozitiv në analizat e COVID-19.

Dy individët tani do hyjnë në izolim për dy javë.

Katalunasit do bëjnë testime për të gjithë pjesëtarët duke përfshirë edhe ekipin e parë.

Ndeshja e radhës për skuadrën e Ronald Koemanit është nesër në udhëtim të Athletic Bilbao.

Momentalisht, Barcelona renditët në pozitën e pestë dhe synon vetëm fitore që të dëshmojë së është në garë për titull.