Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Lajmi i hidhur për familjen Hajrizi, u vdes familjari në moshe të re

- Advertisement -

Ka ndërruar jetë në moshë të re mërgimtari, Besnik Hajrizi, shkruan portali rajoni.org.

Besniku ka preardhje nga Skenderaj ndërsa jetonte në Gjermani.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët, të afërmit dhe shokët e të ndjerit.

- Advertisement -

Postimi i plotë:

Ah bre Bes qe shpirtin ma kpute e shpejt shkove n’mat mirin vend Xhehnet😔

Ka me na mungu disponimi e buzeqeshja jote Tezaku jem

Shpirti yt i bardhe Drite past🤲🏽💔

U takofshim n’xhehnet ishallah🤲🏽🕊

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -