Të fundit:

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...

Punësohet në QKMF edhe vellau i drejtoreshës se administratës se përgjithshmë të Drenasit!!

Emrat e punësimeve familjarë si dukët është e gjatë,...

Dalin pamjet se si ndodhi aksidenti me fatalitet që i mori jetën e të riut në Skenderaj!

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Skenderaj përkatësisht...
- Advertisement -

Këta janë dy të dyshuarit në Skenderaj qe u ndaluan nga policia, u gjetën armë në veturë

- Advertisement -

Sot me datë 03.03.2022 rreth orës 01:00, policia në Skenderaj gjatë një pike kontrolle ka ndaluar një automjet dhe gjatë kontrollit të personave, tek dy personat që ishin në atë automjet kanë gjetur nga një armë, shkruan portali rajoni.org.

Armët ishin të llojit pistoletë dhe gjithashtu kishin edhe municion. Të dyshuarit: Sh.M dhe L.J, 33 vjeçar, janë arrestuar dhe shoqëruar në Stacionin policor.

Armët janë konfiskuar dhe do procedohen në cilësinë e provave materiale ndërsa të dyshuarit pas intervisitimt me urdhër të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt ndërsa ndaj tyre është iniciuar rasti për veprën penale ,,Mbajtje në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të armëve”/Rajoni.org/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -