LATEST ARTICLES

Kapet një breshkë 158 kilogramëshe

Mbi 150 breshka uji janë në rrezik zhdukje dhe koha e ftohtë ka bërë që shumë prej tyre të zbarkojnë në brigjet e Cape...

Del nga dheu krijesa e çuditshme

Adhuruesit e mistikës dhe risive padyshim që nuk do të shokohen nga ky zbulim. Por për ata që janë mësuar më normalitet, si të...

QKUK jep detaje për 29-vjeçaren shtatzënë që vdiq sot nga koronavirusi

Vdekja e 29-vjecares shtatzënë, QKUK’ja tregon për përkeqësimin e gjendjes së saj. Zëdhënësi i QKUK’së, Shpend Fazliu, ka treguar detaje lidhur me vdekjen e 29-vjeçares...

Lille dhe Milan ndajnë pikët, avancojnë Arsenal e Leicester!

Lille dhe Milan lanë gjithçka të hapur përsa i përket çështjes së kualifikimit në grupin H të Europa League, pasi nuk shkuan më shumë...

Klinaku kritikon institucionet vendore pas zgjatjes së mandatit të Speciale

Dhomat e Specializuara kanë vazhduar mandatin e Gjykatës Speciale. Lidhur me këtë ka reaguar anëtari i OVL-UÇK-së, Faton Klinaku, duke kritikuar institucionet qeverisëse për mos...

FOTO/ Modelja i vë flakën rrjetit me bikinit e vogla

Modelja Amy Willerton po shijon ditët e dimrit me diell në Dubai me të fejuarin e saj Daniel Day dhe vajzën Demelza, 11 muajshe. Ish-ylli...

Ja sa javë do të mungojë Vedat Muriqi

Sulmuesi i Lazios dhe Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi assesi të rehatohet te skuadra italiane. Atij përveçqë po i mungon goli, tash po përballet edhe...

Daku barazon Baftiun për më pak se gjysma e sezonit

Mirlind Daku është shndërruar në një ‘vrasës’ të vërtetë brenda dhe jashtë zones, teksa nga ndeshja në ndeshje po e dëshmon se “Këpuca e...

Vazhdon mandati i Dhomave të Specializuara dhe Prokurorisë së Specializuar

Mandati i Dhomave të Specializuara dhe i Zyrës së Prokurorit të Specializuar ka vazhduar dhe do të vazhdojë derisa Këshilli i Bashkimit Evropian të...

Momenti kur Kamberi vendos flamurin kuq e zi në Kuvendin e Serbisë

Deputeti shqiptar në Kuvendin e Shqipërisë, Shaip Kamberi, e ka marrë me vete flamurin e Shqipërisë, duke e vendosur pranë atij të Serbisë gjatë...

Most Popular

Habit moderatorja shqiptare: Shkova të hiqja fëmijën, nuk i thashë bashkëshortit

Moderatorja Gerta Gixhari ishte e ftuar së fundmi në "Glamour Zone", me Ester Bylykun. Gjatë intervistës, ajo rrëfeu shumë të pathëna të jetës profesionale dhe...

Edhe pse 55 vjeç aktorja nuk heq dorë nga bikini

Aktorja dhe biznesmenia 55 vjeçare britanike Liz Hurley,  që ka krijuar linën e saj të rrobave të banjës ‘Elizabeth Hurley Beach’ nuk humbet rastin...

Interi fiton dhe i ofrohet vetëm dy pikë kreut të tabelës

Pas humbjes së rëndë në Ligën e Kampionëve kundër Real Madridit, Interi i drejtuar nga trajneri Antonio Conte e ka ri-gjetur fitore në kampionat...

Përleshje me armë dhe sopat në mes të rrugës në Veternikë

Një rrahje mes dy personave ka ndodhur para pak çastesh në mes të rrugës në Veternik. Gazeta Insajderi, ka gjiruar përleshjen e këtyre dy personave,...

Recent Comments