Lajme

Aksident i rëndë në Skenderaj, ka të lënduar

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
8:05 / 23 Dhjetor 2020

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Morinë të Skenderajt.

Lexues të Rajoni.net kanë siguar pamje nga vendi i ngjarjes ku një automjet shihet i dëmtuar rëndë.

Përveç dëmeve materiale, trë persona janë lënduar si pasojë e këtij aksidenti që ndodhi. 

Të lënduarit janë dërguar në Spitalin e Mitrovicës për tretman mjekësor.

Burimet e rajoni.net mesojnë së policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe është dukë u marrë me rastin./Rajoni.net/