E diel, 21 Korrik, 2024

Skenderaj: Gruaja denoncon burrin në polici, i shkaktontë dhunë psikike

Një grua në Skenderaj dje rreth orës 19:30 e ka raportuar burrin e saj në polici për dhunë psikike, shkruan portali rajoni.org.

Si rezultat i denoncimit, i dyshuari është shoqëruar në stacion policor ku janë intervistuar lidhur me rastin.

Me vendim të prokurorit i njëjti pas intervistimit është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer