Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Çka feston sot, Fadil Nura?

- Advertisement -

Kryetari i Komunës se Skenderajt, Fadil Nura, sot feston ditëlindjen e 44-të, zbulon portali rajoni.org.

Që nga ndërrimi i datave, ai ka marrë shumë urime nga familjarët, miqtë dhe simpatizuesit e shumtë.

Për Fadilin, urojmë edhe shumë vite tjera të lumtura!/Rajoni.org/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -