Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

“Dreqi t’hangtë, s’e le asnjë qershi pa e hongër”, Kurti shkrihet së qeshuri me deklaraten e Musliut VIDEO

- Advertisement -

Deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, ia ka kujtuar kryeministrit Albin Kurti, deklaratat e tij për seancat që mbaheshin gjatë natës, në kohën kur ai ishte në opozitë, duke shkaktuar të qeshura me fjalimin e saj në foltore. 

“Kur vijshe e i çojshe krahët si shqiponjë e bojshe “po mbani seanca natën, po tutni prej popullit, prej kujt po ikni”. Çka po bën sot Albin? Dreqi t’hangtë, nuk e le asnjë qershi pa e hongër. Asnjë qershi s’do me e lanë”, ka thënë Musliu.

Pas kësaj deklarate të Musliut, Kurti skuqet nga e qeshura, derisa në disa momente mundohet ta mbulojë të qeshurën me duar. Përveç Kurtit, me këtë deklaratë të Musliut, qeshën edhe deputetët./Gazeta Express

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -