Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

E dhimbshme: Kjo është gruaja që dyshohet se i dha fund jetës duke rënë nga kati i pestë i ballkonit të banesës

- Advertisement -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në familjen Ahmeti në rrugën ‘Abedin Sogujeva’ në Fushë Kosovë. Vajza e familjes, humbi jetën tragjikisht duke rënë nga kati i pestë i ballkonit të banesës, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjali mëson se bëhet fjalë për Eranda Ahmetin, 37-vjeçare, e cila dyshohet se i ka dhënë fund jetës së saj.

Ekipi mjekësor i Emergjencës mbrëmë ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes ku kanë hasur në trupin e viktimës dhe pas ekzaminimeve për shenjat vitale, mjeku ka konstatuar vdekjen e saj.

- Advertisement -

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe njësitë policore dhe Sinjali mëson se është marrë dëshmia e vëllait të viktimës, i cili ka deklaruar se e ndjera ishte me terapi mjekësore për shkak se vuante nga një sëmundje.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion dhe rasti është cilësuar ‘Vetëvrasje’.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -