Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

16 vjeçarja nënë tenton ta braktisë foshnjën

- Advertisement -

Një vajzë dyshohet se ka tentuar ta braktisë fëmijën e porsalindur.Rasti sipas policisë ka ndodhur dje në Prishtinë.Policia e Kosovës njofton se me konsultim të prokurorit rasti është iniciuar si “Bashkësia jashtëmartesore me persona nën moshën 16 vjeç” dhe mbetet për procedura të tjera.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -