Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Aksident i rëndë trafiku në këtë fshat të Drenicës, dy persona dërgohet në QKUK

- Advertisement -

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në rrugën e Jasharëve në Qiaktovë të Re të Drenasit, ku dy persona mbetur të lënduar, raporton Gazeta Sinjali.

Kështu ka bërë të ditur një sinjalizues i Sinjalit, i cili njoftoi se Emergjenca dhe Policia kanë dalë në vendin e ngjarjes, teksa dy të lënduarit janë dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Sipas informacioneve të para, viktimat që u aksidentuan kanë pësuar lëndime të rënda trupore dhe ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.
- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -