Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Aksident i rëndë, vetura bie nga ura

- Advertisement -

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë ku një veturë ka rënë nga një urë.

Vetura ka rënë nga ura duke pësuar dëme të mëdha.

Rasti ka ndodhur në fshatin Bresje në Komunën e Fushë Kosovës, rrugës për Komoran, ndërsa rrethanat ende nuk dihen.

- Advertisement -

Qytetarët janë ndalur dhe po e ndihmojnë të aksidentuarin deri në ardhjen e ambulancës./DrenicaOnline/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -