Friday, January 21, 2022

Aksident me të lënduar në Skenderaj

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në rrugen “Arben Haliti” në Skenderaj,përkatesisht janë përplasur dy veturat ndermjet vetë.

Përveç dëmeve materiale, pasagjeret kanë marrë lëndime truporë.

Burimet e rajoni.net mesojnë së policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe është dukë u marrë me rastin./Rajoni.net/