Rajoni

2590 POSTS0 COMMENTS
https://www.rajoni.org

Learta vishet me fustan të shkurtër dhe i bën flokët kaçurrela

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare,...

Albin Kurti ia vazhdon jetën monopolit të Devollëve?

Qeveria Kurti, ka miratuar plan-programin qeverisës për periudhën 2021-2025. Në mesin e 165 zotimeve, aty nuk gjendet Projektligji për automjetet, i cili parasheh largimin e homologimit...

Djali i axhës së Haxhi Avdylit, rehatohet në Ministrinë e Shëndetësisë

Ndonëse emri i tij u përfol si një nga ministrat e mundshëm të Qeverisë Kurti 2, Haxhi Avdyli nuk arriti që të marrë postin...

E tmerrshme: Në Beograd zbulohet një dhomë e torturave, aty janë vrarë njerëzit mizorisht

Në lagjen Ritopek të Beogradit është zbuluar një vend ku dyshohet se janë torturuar e vrarë njerëzit mizorisht. Ministri i brendshëm serb, Vulin ka thënë...

A është kjo femër biondina me e bukur në Kosovë?

Modelja dhe moderatorja e sportit Kadrie Canolli ka pozuar në top formë. Ajo ndiqet nga 47 mijë ndjekës të cilët e përcjellin me kuriozitet të...

Bleona prezanton nënën, kaq e re duket

Sa e re duket nëna e Bleonës. Bleona Qereti gjithmonë është komentuar për stilin e saj. Me poza të ndryshme provokuese, ajo shpesh është aktive në...

Video e rrallë: Momenti kur KFOR-i e arreston serbin që kishte uzurpuar një banesë në Prishtinë

Ndonëse lufta kishte mbaruar, KFOR-i përballej ende me probleme të shumta që në ditët e para kur kishte hyrë në Kosovë. Uzurpimi i banesave, ishte...

“Çika më vdiq në ditë Bajrami”, rrëfimi prekës i të moshuarës për shtatë fëmijët e vdekur

Elefete Maxhuni nga Komuna e Vushtrrisë që njihet si Duda, është ajo që e mban familjen me punën e saj, ajo merret me punë...

Uebfaqja e famshme e statistikave: Kosova në fund të pusit!

Kosova ka ngelur e fundit në listën e shteteve sa i përket vaksinimit. Deri tash vendi është furnizuar vetëm me vaksina të dhuruara përmes...

Qentë e Policisë së Kosovës trajtohen si VIP-a: Konsumojnë mishin më të shtrenjtë në treg

Policia e Kosovës, pritet të shpenzoj hiq më pak se 44 mijë euro për të ushqyer qentë. Kjo bëhet e ditur në Prokurimin Publik, derisa ushqimi...

TOP AUTHORS

2603 POSTS0 COMMENTS
2590 POSTS0 COMMENTS
112 POSTS0 COMMENTS

Most Read