E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Fejohet analisti Astrit Gashi, me gazetaren e njohur

Analisti Astrit Gashi i ka dhënë fund beqarisë.

Ai ka kurorëzuar dashurinë me fejesë me gazetaren Alba Merovci.

Lajmin e bëri të ditur me anë të një postimi në “Instastory” teksa shihet edhe unaza e veçantë që ka përzgjedhur për këtë moment emocionues.

Kujtojmë që analisti dhe gazetarja do të martohen këtë verë.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer