Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Aksident në Drenicë, pamje nga vendi i ngjarjes

- Advertisement -

Para disa minutave ka ndodhur një aksident në Zabel të Ulët, rrugën Komoran-Drenas afër market Aliut.

Lexuesi të Drenica Sot kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihen dy vetura të dëmtuara.

Policia ka dalur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin.

- Advertisement -

Përveç dëmëve materiale nuk raportohet për të lënduar më njerëz.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -