E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Almeda Abazi i uron bashkëshortit përvjetorin e martesës

Modelja shqiptare, Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman, sot gëzojnë përvjetorin e martesës së tyre, mbushin plotë shtatë vite.

Përmes një postimi në Instagram Almeda ka postuar një video me bashkëshortin e saj duke vallëzuar bashkë, ku me një shkrim të bashkangjitur i uron përvjetorin.

“Gëzuar përvjetorin zemra ime. Të dua”, ka shkruar modelja

Postimi i plotë:

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer