E martë, 23 Prill, 2024

Arrestohen dy persona, e rrahën nënën

Dy persona janë arrestuar të premten, rreth orës 18:00, në Gjilan, pasi dyshohet se e kanë rrahur nënën e tyre.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se dy djemtë e saj të dyshuarit meshkuj  kosovarë, e kanë sulmuar fizikisht dhe shkaktuar shqetësime psikologjike”, thuhet në raportin policor.

Të dyshuarit, pas intervistimit janë dërguar në mbajtje./indeksonline/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer