E enjte, 30 Maj, 2024

Arrestohet në Skënderaj personi që dyshohej për ngacmim seksual

Dje në mbrëmje është arrestuar personi që dyshohej për sulm seksual në Skënderaj.

I dyshuari është intervistuar nga prokurori dhe është dërguar në paraburgim ku do të qëndrojë për ta vuajtur dënimin.

Raporti i policisë për identifikimin dhe arrestimin e të dyshuarit:

NGACMIM SEKSUAL

Rr. Fehmi e Xhevë Lladrovci, Skenderaj, 10.01.2023 – 20:00. Sot më 16.01.2023 është identifikuar dhe arrestuar një mashkull  kosovar si i dyshuar lidhur me rastin. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer