Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Arrestohet një person në Skënderaj, kjo është arsyeja

- Advertisement -

Dje është arrestuar një person në Skënderaj, shkruan portali rajoni.org.

Policia ka raportuar se arsyeja e këtij arrestimi është se i dyshuari ka kanosur dhe ngacmuar seksualisht një femër.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -

Raporti i plotë:

KANOSJE

Rr. 28 Nëntori, Skenderaj 27.01.2023 – 17:20. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka kanosur dhe ngacmuar seksualisht viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -