Të fundit:

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...

Punësohet në QKMF edhe vellau i drejtoreshës se administratës se përgjithshmë të Drenasit!!

Emrat e punësimeve familjarë si dukët është e gjatë,...
- Advertisement -

Arrestohet një person në Skënderaj, kjo është arsyeja

- Advertisement -

Dje në mbrëmje është arrestuar një person në Skënderaj, raporton portali “Rajoni.org”.

Kjo ka ndodhur për shkak se dyshohet se i dyshuari ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes.

Raporti i plotë nga policia:

- Advertisement -

INCIDENTET KRIMINALE

DHUNË NË FAMILJE

Skenderaj 30.01.2023 – 19:45. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj viktimës femër kosovare. Viktima nuk kishte lëndime dhe nuk ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -