E diel, 24 Shtator, 2023

Arta Elezaj veç po vizëllon, trupin e vajosur fansave ua tregon

 Arta Elezaj po kalon ditët më të mira në jeten e saj, dhe këtë na bënë me dije jo rrallë herë.

Arta Elezaj aktualisht ndodhet në bregdetin turk.

Nga Bodrumi ajo ka bërë me dije se po shijon si mos më mirë rrezet e diellit, shkruan Raporto24.

Padyshim janë linjat e trupit të saj, ato që marrin gjithë vemendjen në këtë paraqitje.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer