Rajoni

1125 POSTS0 COMMENTS
http://www.rajoni.org

Ana ngre temperaturat lartë me pozat provokuese në borë

Ana Cheri ka pozuar në Instagram. Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish, shkruan lajmi.net. Ajo është aktive në rrjete sociale ku...

Ish ministri i Nismës aderon në PDK

Shyqri Bytyqi aderon në PDK. Ish-ministri i Arsimit, Shyqri Bytyqi ka aderuar në PDK, raporton Gazeta Express. Lajmin e ka bërë të ditur Enver Hoxhaj, kandidat...

PDK-ja nënshkruan koalicion me këtë subjekt

Në PDK kanë nënshkruar një koalicion me Lëvizjen për Drejtësi, raporton Gazeta Express. Këtë e ka bërë të ditur në një konferencë para gazetareve u.d...

Erdhi në Kosovë dhe vrau prindërit e tij, çka ka ndodhur me 36 vjeçarin që kreu aktin e tmerrshëm

I  dyshuari për vrasjen e prindërve në Prizren, Adriatik Hadri, do të dalë shumë shpejt para autoriteteve suedeze. Prokuroria atje ka ngritur aktakuzë ndaj...

Zgjatet orari i lëvizjes dhe i gastronomisë, këto janë të gjitha masat e reja

Qeveria e Kosovës e ka miratuar propozimin e Ministrisë së Shëndetësisë për ndryshimin e masave të përgjithshme dhe specifike për mbrojtje nga COVID-19, raporton...

S’ka më sekrete për UFO-t, CIA publikon online të gjitha dokumentet

UFO-t nuk do të jenë më mister. Ditën e fundit, CIA ka lejuar që i gjithë arkivi i saj mbi objektet e paidentifikuara fluturuese...

Dyfishohen pensionet, Hoti tregon se cilët qytetarë do të përfitojnë nga programi për Rimëkëmbje

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti ka njoftuar për Programin e Rimëkëmbjes, ku do të ndihmohen qytetarët, bizneset, ndërmarrjet e gastronomët për shkak...

Detaje të reja nga aksidenti ku vdiqën katër kosovarë: Ishin nisur drejt Zvicrës

Një ngjarje tragjike ishte ajo çfarë ndodhi për familjen Avdiaj nga Kosova. B.A 49-vjeç së bashku me bashkëshorten dhe fëmijët po udhëtonin drejt Shqipërisë në...

Zhduken tri femra brenda 24 orëve

Tri raste të zhdukjes së femrave kanë ndodhur brenda 24-orëve të fundit, transmeton IndeksOnline. Policia ka njoftuar se një rast ka ndodhur në Podujevë, ku...

Kënd po e fajson Ramiz Lladrovci për çështjen e rrëmbimit të doktorit të UÇK’së

Fadil Syleviqi, ish-zyrtar i Policisë së Kosovës, është gjetur sot i vdekur te Liqeni i Badovcit, raporton Express. Pas lajmit për vdekjen e tij ka...

TOP AUTHORS

538 POSTS0 COMMENTS
1125 POSTS0 COMMENTS
91 POSTS0 COMMENTS

Most Read