Rajoni

1121 POSTS0 COMMENTS
http://www.rajoni.org

Arbenita gati e zbulon ‘zogun’ në këtë foto

Për të marr vëmendje nga fansat, mjafton që të reklamosh pjesët e trupit. Kështu po vepron edhe modelja e njohur Arbenita Ismajli, ku duke vënë...

Pse rrugët e Zvicrës janë ndër më të sigurtat në botë?

Një raport i lëshuar në janar të vitit 2020 zbuloi se rrugët e Zvicrës janë të sigurta – dhe po bëhen edhe më të...

Lippi: Shoh vetën tek Gattuso, Inter – Juve nuk e përcakton titullin

Ish-trajneri i Italisë, Marcello Lippi ka krahasuar Gennaro Gattuson me veten e tij. Marcello Lippi thotë se e sheh veten te Gennaro Gattuso dhe beson...

Gareth Bale mund të mos vazhdojë me Spurs

Tottenham Hotspur nuk mendon për vazhdimin e qëndrimit të Gareth Bale në Londër. Sipas, “The Sun”, Gareth Bale i ka ditët e numëruara në Londër,...

Sulmuesi Kosovar nënshkruan kontratë me klubin e Superligës së Turqisë

Sulmuesi i Kosovës U-19, Veton Tusha ka nënshkruar kontratë profesionale me ekipin e Superligës së Turqisë, Denizlispor. 18-vjeçari ka stërvitur me klubin turk që nga...

Mësohet orari për ndeshjet e Kupës së Gjermanisë (DFB-Pokal)

Sot gjatë ditës është mësuar shorti për ndeshjet e Kupës së Gjermanisë (DFB Pokal). Skuadra që eliminoi Bayernin, Holstein Kiel do të luaj ndaj SV...

Laporta zbulon planet: Messi s’do para, ju tregoj çfarë kërkon argjentinasi

Joan Laporta thotë se LionelMesi nuk do të rinovojë për para, por do të kërkojë të fitojë trofe dhe mbi të gjitha Ligën e Kampioneve. Kandidati kryesor...

Prishtina përballet sot me Barcelonën në futsal, ky është orari i ndeshjes

Sot, klubi i Prishitnës në futsal ka bërë përgatitjet e fundit për duelin e shumëpritur ndaj Barcelonës. Për këtë duel, i kushtoi një artikull edhe...

Lulja e ezanit, ajo lulëzon çdo herë kur thërret ezani

Për këtë lule të rrallë as shkenca nuk ka ende shpjegim. Në Azerbejxhan ekziston një lloj i lules e cila është quajtur Lulja e Ezanit....

Kush është djali nga Kosova që i mori zemrën Rovena Stefës ?

Këngëtarja Rovena Stefa së fundmi ka sjellë projektin e shoqëruar me videoklip “Le të thyhen gotat” i cili është pritur mirë nga publiku. Në një...

TOP AUTHORS

538 POSTS0 COMMENTS
1121 POSTS0 COMMENTS
91 POSTS0 COMMENTS

Most Read