E mërkurë, 17 Prill, 2024

BAFTA 2024: Dua Lipa shkëlqen në tapetin e kuq

Këngëtarja kosovare me famë botërore Dua Lipa dhe i dashuri i saj i ri Callum Turner nuk arritën të shkonin bashkë në tapetin e kuq të BAFTA.

Çifti i ri janë parë disa herë bashkë javët e fundit, megjithatë ata duket se zgjodhën të mos e publikonin romancën e tyre mbrëmjen e së dielës.

28-vjecare e cila ditë më parë publikoi këngën e saj të re “Taining Season”, dukej tejet magjepsëse me një fustan me pelerinë të kuqe.

Akademia Britanike e Filmit po mban edicionin e 77-ta të çmimeve, ku ishte pjesëmarrëse edhe Dua Lipa.

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer