E hënë, 20 Maj, 2024

Ballkani e zyrtarizon rikthimin në Superligë të kosovarit që luajti në Turqi e Kroaci

Arb Manaj është rikthyer në futbollin kosovar pas përvojës që kishte në Turqi dhe Superligën e Kroacisë.

Sulmuesi nga Klina do të zëvëndësoj Albion Rrahmanin që u shit tek Dinamo Bukureshti në Rumani.

“Me kënaqësi ju njoftojmë se skuadrës tonë kampione, i bashkohet sulmuesi Arb Manaj.
Futbollisti që së fundmi ishte pjesë e elitës kroate, te skuadra e Slaven Belupo, ka një eksperiencë atraktive edhe në futbollin e Turqisë.
25 vjeçarit i urojmë suksese në arritjen e objektivave tona të përbashkëta” thuhet në njoftimin e Ballkanit.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer