Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Banesat me arkitekturë moderne dhe me çmim të volitshëm, po shiten në zemër të Skenderajt

- Advertisement -

Në zemër të Skenderajt, në vendin më të preferuar, ka filluar ngritja e objektit nga “Smajli Bau”, shkruan portali rajoni.org. 

Drenicasit tani kanë mundësinë qysh tash ta zgjedhin banesën dhe katin që ata dëshirojnë.

E për mërgimtarët, pushimi i ëmbël në vendlindje bëhet edhe më i mirë kur banimi juaj bëhet në një banesat moderne dhe në qendër të qytetit.

- Advertisement -

Banesat e “Smajli Bau” shquhen për kualitetet dhe arkitekturë moderne, e gjithashtu ato kanë hapësirë ideale për jetesë.

Çmimi do të jetë i volitshëm, ndërsa të interesuarit mund ta kontaktojnë në këtë numër: +38343898340
+491717583889

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -