E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

“Beb, më në fund”, Blero publikon foto përkrah të dashurës

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi u përfol mjaftë shumë gjatë qëndrimit të tij në Big Brother VIP Kosova.

Ai të premten u largua me vetdëshirë nga shtëpia e famshme, pas 54 ditësh qëndrimi.

Blero tha se është më mirë për shëndetin e tij mendor dhe fizik që të përfundoj aventurën e tij në këtë reality-show.

Menjëherë pas daljes, Blero ka udhëtuar jashtë Kosovës për të vizituar partneren e tij në Gjermani.

Blero ka publikuar një foto përkrah të dashurisë, të cilës nuk ia zbuloi fytyrën.

“Beb, më në fund”, ka shkruar Blero.

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer