E shtunë, 22 Qershor, 2024

Benzema dhe Kante mbesin pa trajner

Trajneri i Al Ittihad, Nuno Espirito Santo, është shkarkuar nga kjo pozitë nga klubi.

Karim Benzema, N’Golo Kante dhe yjet tjërë të ekipit në pjesën e mbetur të sezonit do të kenë trajner tjetër.

Pas 12 xhirove të zhvilluara në Superligën e Arabisë Saudite, Al Ittihad gjendet në pozitën e gjashtë me 21 pikë të grumbulluara, 11 më pak se lideri Al Hilal.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer