E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Çfarë po kurdisin Noizy dhe Loredana? Publikojnë fotografi së bashku

Loredana dhe Noizy janë parë së fundmi bashkë, duke dhënë aludime se mund të vijë një projekt së shpejti nga kjo dyshe.

Në rast se ndodh kështu, ky do të jetë bashkëpunimi i dytë që vjen nga artistët, pas projektit të fundit të tyre të titulluar “Heart Attack”.

Përveç tjerash, Noizy së fundmi bëri të ditur se do të lansojë së shpejti një album, të cilin e ka quajtur “ICON”.

Foto: Loredana dhe Noizy / Instagram

Reperi gjithashtu bëri të ditur se në kuadër të këtij albumi ai ka bërë disa bashkëpunime, dhe njëri prej këtyre mund të jetë edhe me Loredanën.

“Gati një vit pa nxjerr këngë, me duket erdh momenti si vitin e kalum. A jeni gati? Albumi quhet ‘ICON’ dhe është i mbushur me super këngë, plot bashkëpunime, plot hite. Kjo vera? S’ja keni idenë. Kaq”, shkroi reperi në postimin e tij.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer